Little Bird

Little Bird online kijken

★ 7.0 2023 1 Seizoenen Drama

Wil je Little Bird kijken? IPTV Vitalizi brengt Little Bird (2023) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Trailer bekijken

Waar gaat Little Bird over?

Als onderdeel van een racistisch overheidsbeleid dat nu bekendstaat als de Sixties Scoop, wordt Bezhig Little Bird op vijfjarige leeftijd uit haar huis in het Long Pine Reserve in Saskatchewan gehaald en geadopteerd door een Joods gezin in Montréal, waar ze Esther Rosenblum wordt. Nu ze in de twintig is, verlangt Bezhig naar het gezin dat ze is kwijtgeraakt en is ze bereid alles op te offeren om hen terug te vinden.

Nieuwste aflevering

S1 · Aflevering 6 — Bineshe Kwe · 2023-06-30

After much love and sorrow, the Little Bird family come together to mourn death and celebrate life.

Genres
Drama
Eerste uitzending
2023-05-26
Beoordeling
★ 7.0 / 10

Hoofdrolspelers

  • Darla Contois Esther Rosenblum / Bezhig Little Bird
  • Lisa Edelstein Golda Rosenblum
  • Ellyn Jade Patti Little Bird
  • Braeden Clarke Leo Little Bird
  • Imajyn Cardinal Dora Little Bird
  • Joshua Odjick Henry / Niizh Little Bird

Hoe Little Bird te kijken op IPTV Vitalizi

Little Bird kijken op IPTV Vitalizi kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Little Bird in 4K bij IPTV Vitalizi — ontdek IPTV abonnement of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Little Bird kijken

Start je gratis IPTV Vitalizi-proef en kijk Little Bird vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.