Naai Sekar

Naai Sekar online kijken

★ 6.0 2022 133 min KomedieFantasie

Wil je Naai Sekar kijken? IPTV Vitalizi brengt Naai Sekar (2022) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Waar gaat Naai Sekar over?

Sekar who works at an IT company in Chennai gets bitten by a neighbourhood scientist's dog, and their souls swapped.

Genres
Komedie, Fantasie
Uitgebracht
2022-01-13
Regisseur
Kishore Rajkumar
Beoordeling
★ 6.0 / 10

Hoofdrolspelers

  • Sathish Naai Sekar
  • Pavithra Lakshmi Pooja
  • Shiva Dog named Padayappa (voice)
  • Sriman
  • Livingston
  • Swaminathan

Hoe Naai Sekar te kijken op IPTV Vitalizi

Naai Sekar kijken op IPTV Vitalizi kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Naai Sekar in 4K bij IPTV Vitalizi — ontdek IPTV abonnement of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Naai Sekar kijken

Start je gratis IPTV Vitalizi-proef en kijk Naai Sekar vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.