The Caller

The Caller online kijken

★ 6.0 1987 97 min MysterieSciencefictionThriller

Wil je The Caller kijken? IPTV Vitalizi brengt The Caller (1987) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Waar gaat The Caller over?

One night, an unusual stranger in need asks a woman living alone in a house in the woods if he can use her phone. It soon becomes clear that they're playing a strange mind game and that there's something very wrong about the woods.

Genres
Mysterie, Sciencefiction, Thriller
Uitgebracht
1987-05-01
Regisseur
Arthur Allan Seidelman
Beoordeling
★ 6.0 / 10

Hoofdrolspelers

  • Malcolm McDowell The Caller
  • Madolyn Smith Osborne The Girl (as Madolyn Smith)

Hoe The Caller te kijken op IPTV Vitalizi

The Caller kijken op IPTV Vitalizi kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk The Caller in 4K bij IPTV Vitalizi — ontdek IPTV abonnement of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met The Caller kijken

Start je gratis IPTV Vitalizi-proef en kijk The Caller vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.